Tytuł serwisu WWW

Indeks związków

Indeks związkówLiczba związków: 714

LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1
Jadwiga /Nowak/

 
*

+
Więcej
2 Antoni
Weronika /Rzepecka/

 
*

Więcej
3 Czesław
Cecylia /Maciejewska/

 
*

Więcej
4 Dominik
Katarzyna /Jamroz/

 
*
*1977 

Więcej
5 Janusz
Marzena /Korczak/

 
*

Więcej
6 Janusz
Urszula /Korczak/

 
*1965
*1965 

Więcej
7 Krzysztof
Halina /Korczak/

 
*1963
*1968 

Więcej
8 Tadeusz /Jędrasik/
Jędrasik Teresa /Frąckiewicz/

 
*1947

Więcej
9 Zbysław
Irena /Maciejewska/

 
*

Więcej
10Adamczyk Jerzy
Adamczyk Jadwiga /Byczak/
16-11-1818
Osjaków 
*1788 Walków
*1801 Walków 
+
+
Więcej
11Adamiak Ignacy
Adamiak Michalina /Domagała/
31-01-1912
Osjaków 
*1894 Mała Wieś parafia Brzyków
*14-09-1889 Czernice 

+
Więcej
12Aleksanderczyk Franciszek
Aleksanderczyk Zofia /Nowak/
18-11-1860
Osjaków 
*1839 Pustkowie Borowiska
*1844 Walków 
+
Więcej
13Aleksanderek Robert
Aleksanderek Jolanta /Ostrowska/

 
*1969

Więcej
14Aleksanderek Zdzisław
Aleksanderek Helena /Urbaniak/

 
*
*1946 

Więcej
15Aleksandrowicz
Aleksandrowicz

 
*

+
Więcej
16Aleksandrowicz Andrzej
Aleksandrowicz Agata /Łakomska/

 
*03-11-1860 Bębnów
*1850 Będków 
+26-05-1921 Bębnów /Osjaków/
+09-1930 Bębnów /Osjaków/
Więcej
17Aleksandrowicz Antoni
Aleksandrowicz Marianna /Maruszewska/
20-02-1924
Osjaków 
*1901 Bębnów
*1901 Borki 
+05-02-1953 Bębnów /Osjaków/
+05-02-1985 Bębnów /Osjaków/
Więcej
18Aleksandrowicz Antoni
Aleksandrowicz Rozalia /Pietrzak/
12-01-1897
Lututów 
*07-05-1874 Popelina
*1874 Kopaniny 
+
+
Więcej
19Aleksandrowicz Bogdan
Aleksandrowicz Jadwiga /Pustelnik/

 
*1940 Rembów

Więcej
20Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz /Świątek/

 
*23-09-1881 Borowiska
+
+
Więcej
21Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Anna /Kanterska/

 
*16-11-1844 Chipolitów
+
Więcej
22Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Anna /Kubiak/
11-11-1855
Brzeźnio 
*1836 Wola Będkowska
*12-07-1839 Gozdy 
+
+
Więcej
23Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Emilia /Brzozowska/
15-01-1913
Osjaków 
*18-11-1887 Bębnów
*1891 Józefina 
+ /Szynkielów/
+02-11-1918 /Osjaków/
Więcej
24Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Lucjanna Kornela /Warzycha/

Konopnica 
*25-01-1937 Bębnów
*1939 Bębnów 
+2011 Bębnów /Osjaków/
Więcej
25Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Marianna /Cuprych/
22-11-1875
Osjaków 
*1847 Świątkowice, par. Lututów
*1856 Bębnów 
+24-11-1931 /Osjaków/
+01-12-1921 Bębnów /Osjaków/
Więcej
26Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Marianna /Kubaczyńska/
12-09-1922
Osjaków 
*1847 Świątkowice, par. Lututów
*1857 Jastrząb 
+24-11-1931 /Osjaków/
+
Więcej
27Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Stanisława /Hurylska/

 
*18-11-1887 Bębnów
*1893 Kolonia Raducka 
+ /Szynkielów/
+27-01-1975 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
28Aleksandrowicz Henryk
Aleksandrowicz Anna /Brząkała/

 
*1958
*1958 

Więcej
29Aleksandrowicz Jakub
Aleksandrowicz Marianna /Jażdżyk/
22-11-1857
Lututów 
*1829
*1837 Kopaniny 
+27-01-1884 Popielina
+07-09-1891 Popielina
Więcej
30Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Grażyna /Białasiak/

 
* Głuchów

Więcej
31Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Helena /Owczarek/

 
*06-01-1897 Borowiska
+ /Konopnica/
Więcej
32Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Małgorzata /Ochocka/
12-02-1919
Osjaków 
*12-02-1896 Bębnów
* Bębnów 
+ /Łódź/
+ /Szynkielów/
Więcej
33Aleksandrowicz Józef
N.N.

 
*23-10-1879 Borowiska
  
+24-08-1880 Borowiska
 
Więcej
34Aleksandrowicz Karol
Aleksandrowicz Agnieszka /Gołąb/
23-09-1850
Brzeźnio 
*1827 Bujnów par. Uników
*1815 Gozdy par. Brzeźnio 
+
+
Więcej
35Aleksandrowicz Karol
Aleksandrowicz Ewa /Jakubczyk/
23-02-1848
Brzeźnio 
*1827 Bujnów par. Uników
*1828 Bujnów par. Uników 
+
+25-07-1850 Borowiska /Brzeźnio/
Więcej
36Aleksandrowicz Kazimierz
Aleksandrowicz Else /Muffler/

 
*16-03-1915 Zgórz
*1926 
+ /Nenzingen/
Więcej
37Aleksandrowicz Kazimierz
Aleksandrowicz Janina /Borczyk/

 
*1961 Wieluń

Więcej
38Aleksandrowicz Ludwik
Aleksandrowicz Katarzyna /Chudzicka/
23-11-1862
Brzeźnio 
*1842 Wola Będkowska
*1844 
+
+09-09-1901 Borowiska
Więcej
39Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz / /

 
*07-10-1882 Borowiska
+09-03-1961 Borowiska /Brzeźnio/
Więcej
40Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Bronisława

 
*
*08-09-1904 Borowiska 

+26-09-1998 Inowrocław /Inowrocław/
Więcej
41Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Maria /Owczarek/

 
*07-10-1907 Żgórz
+ /Brzeźnio/
+
Więcej
42Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Marianna /Duś/

 
*1786
*1801 
+
+
Więcej
43Aleksandrowicz Marianna
Aleksandrowicz /Pustelnik/

 
*22-03-1886 Borowiska
+14-04-1889 Borowiska /Brzeźnio/
+
Więcej
44Aleksandrowicz Mikołaj
Aleksandrowicz Antonina /Jagieła/
28-01-1827
Godynice 
*1808
*1807 Grójec Mały 
+22-08-1874 Popelina
+05-08-1880 Popelina
Więcej
45Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Jadwiga /Kolanek/
13-02-1859
Osjaków 
*08-05-1823 Grójec Mały
*1824 Wielgie parafia Stolec 
+16-04-1901 Bębnów /Osjaków/
+21-11-1895 Bębnów /Osjaków/
Więcej
46Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Marianna /Adamusiak/
29-01-1901
Osjaków 
*1879
*1879 Bębnów 
+ /Szynkielów/
+
Więcej
47Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Marianna /Respondek/
20-11-1843
Brzeźnio 
*08-05-1823 Grójec Mały
*1825 Potok 
+16-04-1901 Bębnów /Osjaków/
+06-11-1858 Bębnów /Osjaków/
Więcej
48Aleksandrowicz Stefan
Aleksandrowicz Aniela Kamyk /Nieborak/

 
*1921
*1921 
+ /Konopnica/
+27-03-1982 Głuchów /Konopnica/
Więcej
49Aleksandrowicz Stefan
Aleksandrowicz Marianna /Krzemińska/

 
*18-02-1912 Zgórz
*1919 
+12-03-1994 Sieradz /Brzeźnio/
+20-06-1991 Sieradz /Brzeźnio/
Więcej
50Aleksandrowicz Tadeusz
Aleksandrowicz Józefa /Kędzia/

Szynkielów 
*12-07-1916 Bębnów
*1924 Szynkielów 
+26-07-1988 /Szynkielów/
Więcej
51Aleksandrowicz Tomasz
Aleksandrowicz Aneta

 
*

Więcej
52Aleksandrowicz Tomasz
Aleksandrowicz Salomea /Owczarek/
28-10-1895
Brzeźnio 
*17-12-1866 Borowiska
*15-09-1877 Zapole 
+01-04-1915 /Brzeźnio/
+1968 /Brzeźnio/
Więcej
53Aleksandrowicz Władysław
Aleksandrowicz Hanna /Bartycka/

 
*02-05-1902 Borowiska
+ /Brzeźnio/
+
Więcej
54Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Agnieszka /Kowalewska/
21-05-1821
Godynice 
*1798
*1805 
+14-10-1843 Borowiska /Brzeźnio/
+10-11-1827 Łagiewniki /Brzeźnio/
Więcej
55Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Ewa /Kulawiak/
1828
 
*1798
*1800 Uników 
+14-10-1843 Borowiska /Brzeźnio/
+28-12-1870 Borowiska /Brzeźnio/
Więcej
56Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Ewa /Kulawiak/

 
*

+
Więcej
57Aleksandrowicz Zdzisław
Aleksandrowicz

 
*1947
*1950 Borki Walkowskie 

Więcej
58Aleksandrowicz Zofia
N.N.

 
*20-05-1871 Borowiska
  
+05-06-1872 Borowiska
 
Więcej
59Aleksandrowicz Zygmunt
Aleksandrowicz Bronisława /Szymczak/

 
*1923
*1924 Rząśnia 
+08-03-2004 Wieluń /Konopnica/
+26-12-2009 Głuchów /Konopnica/
Więcej
60Babicki Eryk
Babicka

 
*1987

Więcej
61Babicki Stanisław
Babicka Lucyna /Szymańska/

 
*1957
*1958 Stargard Szczeciński 

Więcej
62Banasiak Kazimierz
Banasiak Helena /Gajda/

 
*
*1942 

Więcej
63Barecki Stanisław
Barecka Maria /Gajda/

 
*
*1955 Piaski 

Więcej
64Bartnik Piotr
Bartnik Małgorzata /Kula/

 
*1966 Stargard Szczeciński
*1965 Goleniów 

Więcej
65Bartosiewicz Krystian
Nowak Mariola
02-07-2011
Szynkielów 
*
*1983 Wieluń 

Więcej
66Bator Wojciech
Bator Józefa /Aleksandrowicz/

 
*16-04-1891
*19-01-1896 Bębnów 
+21-06-1983 Bębnów /Szynkielów/
+21-09-1978 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
67Baturo Eugeniusz
Baturo Grażyna /Mądraszek/

 
*31-05-1956 Skarbona
*1958 Krosno Odrzańskie 
+15-12-2001 Krosno Odrzańskie
Więcej
68Baturo Sebastian
Baturo Monika

 
*1981 Krosno Odrzańskie

Więcej
69Bazela Jan
Bazela Janina / /

 
*

Więcej
70Bazela Stanisław
Bazela Marianna /Nowak/

 
*1905
*19-09-1899 Borki 
+1965
+1988
Więcej
71Bąk Piotr
Bąk Rozalia /Aleksandrowicz/
05-01-1870
Osjaków 
*1830 Skrzynno
*21-08-1852 Czernice 
+
+
Więcej
72Bednarek Łukasz
Bednarek Joanna /Kowalczyk/
29-10-2011
 
*
*1989 Łask 

Więcej
73Bednarek Przemysław
Bednarek Aleksandra /Koczkodon/
13-10-2007
Poddębice 
*
*1987 Poddębice 

Więcej
74Bednarski Roman
Bednarska Bożena /Korczak/

 
*1960
*1960 

Więcej
75Białecki Antoni
Białecka Helena /Mądraszek/

 
*1913 Bębnów
*1919 
+11-06-1994 Szynkielów /Szynkielów/
+22-08-2004 /Szynkielów/
Więcej
76Białecki Franciszek /Byczak/
Białecka /Kowalczyk/

 
*1872 Bębnów
*1882 Kuźnica Błońska 
+ Bębnów /Szynkielów/
+ /Szynkielów/
Więcej
77Białecki Jan
Białecka Bronisława /Pilarek/

 
*20-05-1911 Bębnów
*16-06-1925 Szynkielów 
+25-05-1972 /Szynkielów/
+11-11-2013 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
78Białecki Jan Norbert
Białecka Irena /Fuks/
01-04-1978
Konopnica 
*1952 Bębnów
*1954 Szynkielów 

Więcej
79Białecki Jerzy
Białecka Maria / /

 
*1950 Bębnów
+ Lubin /Lubin/
Więcej
80Białecki Józef
Białecka

 
*25-02-1916 Bębnów
+1988 /Konopnica/
Więcej
81Białecki Marek
Białecka /Muzeja/

 
* Szynkielów

Więcej
82Białecki Stanisław
Białecka Barbara /Jędrasik/

 
* Bębnów
*1928 Bębnów 
+21-12-1990 /Szynkielów/
+26-10-1967 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
83Białecki Zdzisław
Białecka Barbara /Mądraszek/

 
*

Więcej
84Biegański Józef
Biegańska Seweryna /Bator/

 
*18-03-1926 Walków
*1934 Bębnów 
+22-07-1992 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
85Biegański Marek
Biegańska Lidia /Pyrdek/

 
*1955 Bębnów

Więcej
86Bielewicz Jacek
Bielewicz Urszula

 
*1963

Więcej
87Bielewicz Stanisław
Bielewicz Bronisława /Pilarek/

 
*1939
*1942 

Więcej
88Bischoff Hans
Bischoff Urzula /Aleksandrowicz/

 
*1945
*1946 

Więcej
89Błasiak Marian
Błasiak Henryka /Nowak/

 
*
*1935 Dymek 

Więcej
90Borczyk Stanisław
Borczyk Marianna /Żuber/
20-11-1923
Osjaków 
*1899 Zmyślona
*21-11-1893 Strobin 
+
+
Więcej
91Borkowski Andrzej
Borkowska Krystyna /Stępień/

 
*
*1958 Gdańsk 

Więcej
92Braszak Dariusz
Braszak Ilona /Typek/

 
*1970
*1970 

Więcej
93Byczak Antoni
Byczak Jadwiga /Aleksandrowicz/
26-11-1918
Osjaków 
*22-06-1897 Bębnów
*01-10-1898 Bębnów 
+14-12-1967 Wieluń /Szynkielów/
+19-12-1980 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
94Byczak Marcin
Byczak Franciszka /Piechota/
19-01-1836
Osjaków 
*1815 Walków
*1819 Strobin 
+13-11-1862 Bębnów /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
95Byczak Mateusz
Byczak Zofia /Kostrzewa/

 
*1776 Walków
*1780 
+20-06-1837 Walków /Osjaków/
+ Walków /Osjaków/
Więcej
96Byczak Paweł
Byczak Marianna

 
* Walków
*1748 
+
+11-02-1809 Walków /Osjaków/
Więcej
97Byczak Roch
Byczak Franciszka /Kubaczyńska/
20-09-1883
Osjaków 
*05-08-1845 Walków
*1859 Dąbrówki 
+27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
+04-11-1900 Bębnów /Osjaków/
Więcej
98Byczak Roch
Byczak Józefa /Walasik/
10-05-1864
Osjaków 
*05-08-1845 Walków
*1836 Bębnów 
+27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
+11-06-1883 Bębnów /Osjaków/
Więcej
99Byczak Roch
Byczak Katarzyna /Gałęza/
20-08-1901
Osjaków 
*05-08-1845 Walków
*1833 Zabłocie 
+27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
+07-10-1918 Bębnów /Osjaków/
Więcej
100Byczak Szymon
Byczak Katarzyna /Graczyk/

 
*25-10-1809 Walków
*1813 Walków 
+25-02-1843 Walków /Osjaków/
+
Więcej
101Byczak Szymon
Byczak Salomea /Toporowska/

 
*25-10-1809 Walków
*1809 Dąbrowa k. Wielunia 
+25-02-1843 Walków /Osjaków/
+16-03-1837 Walków /Osjaków/
Więcej
102Byczak Wojciech
Byczak Łucja /Buczek/
13-10-1813
Osjaków 
*1783
*1788 Walków 
+
+
Więcej
103Byczak Wojciech
Byczak Małgorzata /Mielczarek/

 
*1783
*1775 
+
+01-09-1813 Walków /Osjaków/
Więcej
104Byrski Krzysztof
Byrska Anna /Wolny/

Wadowice 
*

Więcej
105Caban Piotr
Caban Ewelina /Czekalska/

 
*1984
*1978 Wieluń 

Więcej
106Chadryś Andrzej
Chadryś Jadwiga /Nowak/
01-02-1888
Osjaków 
*1860 Strobin
*26-09-1865 Walków 

+
Więcej
107Chadryś Andrzej
Nowak Jadwiga
1888
 
*1860
*26-09-1865 
+
+
Więcej
108Chamulak Stanisław
Chamulak Krystyna /Szymańska/

 
*1948
*1950 Stargard Szczeciński 

Więcej
109Chrzęst Jarosław Dariusz
Chrzęst Edyta Joanna /Lech/
28-08-2008
Pabianice 
*1969 Pabianice
*1971 Pabianice 

Więcej
110Chupa Janusz
Chupa Wanda /Cłapa/

 
*1955
*1952 

Więcej
111Ciania Marian
Ciania Stanisława /Nowak/

 
*28-10-1935 Walków
*1936 Szynkielów 
+21-01-1997 Wieluń /Osjaków/
Więcej
112Cichocki Krzysztof
Cichocka Danuta /Szymańska/

 
*1951 Stargard Szczeciński
*1964 Stargard Szczeciński 

Więcej
113Cichosz Andrzej
Cichosz Zofia /Aleksandrowicz/

 
*1823 Lututów
*1837 Bujnów par. Uników 
+30-07-1847 Kolonia Piaski
+
Więcej
114Cichosz Stanisław
Cichosz Józefa /Aleksandrowicz/
19-01-1887
Lututów 
*1849 Klonowa
*18-11-1862 Kopaniny 
+
+
Więcej
115Cieślik Adam
Cieślik Anna /Rabikowska/
04-10-2008
Szynkielów 
*
*1981 Wieluń 

Więcej
116Cisarski Stanisław
Cisarska Elżbieta /Rzepecka/

 
*1935
*1947 

Więcej
117Cłapa Edward
Cłapa Stefania /Mak/

 
*06-03-1912 Dymek
*1915 
+1992 /Szynkielów/
+19-04-2000
Więcej
118Cłapa Stanisław
Cłapa Teresa /Musiała/

 
*18-04-1944
*1952 
+13-10-2002
Więcej
119Cybulski Stanisław
Cybulska Edyta /Chamulak/

 
*
*1975 

Więcej
120Cygankiewicz Henryk
Cygankiewicz Zofia /Kula/

 
*

Więcej
121Cyrulski Sławomir
Cyrulska Marlena /Czekalska/

 
*
*1977 Wieluń 

Więcej
122Czajkowski Tadeusz
Czajkowska Elżbieta /Ochocka/
17-08-1979
Ostrówek 
*1950 Ostrówek
*1956 

Więcej
123Czekalski Zdzisław
Czekalska Danuta /Podgórniak/

Szynkielów 
*1954 Łódź
*1951 Bębnów 

Więcej
124Czernuszewicz Maciej
Czernuszewicz Edyta /Torenc/

 
*1970
*1971 

Więcej
125Czernuszewicz Mieczysław
Czernuszewicz Irena /Pilarek/
05-02-1966
 
*12-08-1940
*1945 
+24-12-2002 /Krosno Odrzańskie/
Więcej
126Czerwiński Bogdan
Czerwińska Ewa /Pierwieniecka/

 
*

Więcej
127Danielewski Łukasz Marcin
Danielewska Anna Aleksandra /Kałuzińska/

 
*1976
*1976 

Więcej
128Danielik Adam
Danielik Irena / /

 
*1944 Niemcy
*1948 Bilska Wola 

Więcej
129Danielik Józef
Danielik Bronisława /Dziembór/
08-11-1947
Lubień 
*
*11-06-1911 Dymek 

+08-1996 Kędzierzyn Koźle /Kędzierzyn Koźle/
Więcej
130Dawidziak Stanisław
Dawidziak Krystyna /Kostrzewa/

 
*

Więcej
131Dawidziak Walenty
Dawidziak Katarzyna /Domagała/
27-02-1927
Osjaków 
*1900 Bębnów
*23-06-1900 Czernice 

+
Więcej
132Dobras Sebastian
Dobras Łucja

 
*

Więcej
133Dobras Tadeusz
Dobras Stefania /Aleksandrowicz/
23-01-1951
Szynkielów 
* Szynkielów
*24-02-1926 Bębnów 

+
Więcej
134Dolecki Mariusz
N.N.

 
*
  

 
Więcej
135Dolecki Mariusz
Wołoszyn Agnieszka /Stępień/

 
*
*1982 

Więcej
136Domagała Józef
Domagała Antonina /Szymańska/
18-01-1887
Osjaków 
*1862 Józefina
*1867 Czernice 
+15-11-1941 Dolina Czernicka
Więcej
137Dudek Robert
Dudek Violetta /Frąckowiak/

 
*

Więcej
138Dziembór Józef
Dziembór Jadwiga /Nowak/
14-01-1908
Osjaków 
*1877 Piotrów k. Sulejowa
*01-10-1886 Borki 
+
+13-06-1980 Grabowo /Grabowo/
Więcej
139Dziembór Józef
N.N.

 
*1877 Piotrów k. Sulejowa
  
+
 
Więcej
140Dziembór Stefan
Dziembór Anna Wanda /Żydaczewska/
20-05-1972
Toronto - Kanada 
*1913 Dymek

Więcej
141Felcenloben Dariusz
Felcenloben Małgorzata /Piotrowska/

 
*1959

Więcej
142Felcenloben Dionizy
Felcenloben Mirosława /Lipińska/

 
*31-08-1929
*1927 
+02-2010 Prudnik /Prudnik/
+2008 Prudnik /Prudnik/
Więcej
143Felcenloben Franciszek
Felcenloben Stanisława /Nowak/
16-10-1926
Osjaków 
*
*15-03-1904 Borki 

+
Więcej
144Felcenloben Jerzy
Felcenloben Anna /Kraczkowska/

 
*1957

Więcej
145Felcenloben Jerzy
Felcenloben Lidia /Płaczyńska/

 
*1958

Więcej
146Felcenloben Józef
Felcenloben Maria /Chmielarska/

 
*18-03-1933
+2006 Laski /Laski/
Więcej
147Felcenloben Romuald
Felcenloben Anna /Pawlak/

 
*1952

Więcej
148Felcenloben Sławomir
Felcenloben Violetta /Pietrzak/

 
*1965

Więcej
149Fieńko Janusz
Fieńko Hanna /Ślawska/

 
*1951
*1953 

Więcej
150Fijołek Sylwester
Fijołek Anna /Kolasińska/

 
*

Więcej
151Fikus Andrzej
Fikus Iwona /Marszałek/

 
*1967 Goleniów

Więcej
152Fikus Arkadiusz
Fikus Anna /Filipiak/

 
*1978 Goleniów

Więcej
153Fikus Jerzy
Fikus Kazimiera /Kula/

 
*22-09-1931 Bębnów
*1932 
+1999 /Borzysławiec/
Więcej
154Fikus Józef
Fikus Aniela /Jędrasik/
27-07-1924
Osjaków 
*21-01-1903
*13-09-1901 Bębnów 
+30-10-1961 /Borzysławiec/
+13-02-1991
Więcej
155Fikus Kazimierz
Fikus Hieronima /Stępień/

 
*22-09-1931
*1937 
+1992 /Zielona Góra/
Więcej
156Fikus Marian
Fikus Bożena /Napieraj/

 
*02-01-1956
*1958 
+18-09-1986 /Borzysławiec/
Więcej
157Fikus Paweł
Fikus Kamila
05-2012
Borzysławiec 
*1982

Więcej
158Fikus Stanisław
Fikus Danuta /Tarnowska/

 
*1942 Bębnów
*1946 Żarnowo 

Więcej
159Fikus Stanisław
Fikus Grażyna /Bęben/

 
*1960
+03-08-2010
Więcej
160Flisiuk Dariusz
Flisiuk Iwona /Tur/

 
*
*1972 

Więcej
161Foryś Jarosław
Foryś Danuta Anna /Rabikowska/
14-10-1989
Konopnica 
*1964 Świnoujście
*1960 Szynkielów 

Więcej
162Frąckowiak Franciszek
Frąckowiak Janina /Graczyk/

 
*

Więcej
163Gajda Bogdan Michał
Gajda Maria

26-01-1980 
*1951 Piaski
*1955 Piaski 

Więcej
164Gajda Jan
Gajda Antonina /Bator/

 
*
*07-03-1920 Bębnów 

+ /Konopnica/
Więcej
165Gajda Jan
Gajda Zofia /Bator/
11-02-1936
Osjaków 
*
*11-02-1917 Bębnów 

+05-07-1942 Piaski /Konopnica/
Więcej
166Gajda Stanisław
Gajda Krystyna

 
*1948 Piaski

Więcej
167Gajęcki Roman
Gajęcka Elżbieta /Podgórniak/

 
*1965
*1963 Wielgie 

Więcej
168Galowicz Mikołaj
Galowicz Anna /Kowalczyk/
08-10-2005
Brzyków 
*1980
*1986 Wieluń 

Więcej
169Galowicz Mikołaj
Galowicz Anna /Ochocka/
17-10-2005
Widawa 
*1980
*1986 Wieluń 

Więcej
170Garczyński Artur
Szymańska Iwona

 
*1969
*1969 Stargard Szczeciński 

Więcej
171Gibek Zbigniew
Gibek Bożena /Krzyżanowska/

 
*1975 Wieluń
*1979 Wieluń 

Więcej
172Gibek Zenon
Gibek Teresa /Ochocka/
09-11-1974
Ostrówek 
*1950 Gromadzice
*1955 Rudlice 

Więcej
173Gibki Józef
Gibki Mirosława /Ochocka/

 
*1958
*1964 Łask 

Więcej
174Gielec Marek
Gielec Marta /Wilczaszek/

 
*

Więcej
175Gniłka Witold
Gniłka Marlena /Lewandowicz/
09-09-2006
 
*1974
*1983 Łask 

Więcej
176Gołąb Bogdan
Nowak Barbara
23-02-1973
Szynkielów 
*
*1950 Wieluń 

Więcej
177Gołdyn Antoni
Gołdyn Jadwiga /Nowak/
03-02-1946
Niemcy 
*
*1922 Szynkielów 
+
Więcej
178Graca Stanisław
Graca Hieronima /Pabisiak/

 
*
*03-05-1951 Bębnów 

+ /Bielsko Biała/
Więcej
179Graczyk Andrzej
Graczyk Renata / /

 
*

Więcej
180Graczyk Henryk
Kostrzewa Teresa

 
* Szynkielów
+ /Szynkielów/
Więcej
181Graczyk Jacek
Graczyk Agnieszka / /

 
*

Więcej
182Graczyk Józef
Graczyk Elżbieta / /

 
*
*1954 

+1996
Więcej
183Graczyk Józef
Graczyk Józefa /Nowak/
02-04-1945
Osjaków 
*1917
*1916 Borki 
+2001
Więcej
184Graczyk Kazimierz
Graczyk Honorata / /

 
*

Więcej
185Graczyk Leszek
Graczyk Maria / /

 
*

Więcej
186Graczyk Marcin
Graczyk Tekla /Byczak/
08-02-1835
Osjaków 
*1812 Walków
*1818 Walków 
+
+
Więcej
187Graczyk Mirosław
Graczyk Agnieszka / /

 
*

Więcej
188Graczyk Piotr
Graczyk Marianna /Nowak/
10-10-1889
Osjaków 
*1866 Strobin
*20-05-1868 Walków 
+
+
Więcej
189Graczyk Piotr
Nowak Marianna

 
*1866 Strobin
*20-05-1868 
+
+
Więcej
190Graczyk Robert
Nowak Małgorzata

 
*

Więcej
191Graczyk Stanisław
Graczyk Teresa /Nowak/

 
*
*1932 

Więcej
192Graczyk Zenon
Graczyk Maria / /

 
*

Więcej
193Graliński Krzysztof
Gralińska Justyna Anna /Białecka/

 
*1980
*1978 Wieluń 

Więcej
194Gregoryński Jan
Gregoryńska Teresa /Stępień/

 
*
*1956 Nowogrodziec 

Więcej
195Grobelny Jacek
Grobelna Milena /Orzechowska/

 
*

Więcej
196Grondowy Aleksander
Grondowy Aneta /Krzemieniewska/

 
*1971 Wieluń
*1971 

Więcej
197Grondowy Jacek
Grondowy Agata /Rabikowska/

 
*1969 Wieluń
*1971 Wieluń 

Więcej
198Grondowy Józef
Grondowy Eleonora /Aleksandrowicz/

Konopnica 
*1934 Konopnica
*1946 Głuchów 

Więcej
199Grondowy Witold
Grondowy Katarzyna /Korczak/
11-05-2007
Konopnica 
*1978 Wieluń

Więcej
200Gronek Marian
Gronek Róża /Gruszczyńska/

 
*

Więcej
201Gruszczyński Józef
Gruszczyńska Weronika /Urbaniak/

 
* Szynkielów

+07-2012 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
202Grycz Michał
Grycz Alicja /Fikus/
14-10-2006
Borzysławiec 
*
*1985 Goleniów 

Więcej
203Grygorowicz Jerzy
Grygorowicz Barbara /Kula/

 
*1948
*1951 

Więcej
204Grzegorczyk
Grzegorczyk Urszula /Nowak/

 
*
*1940 
+ /Łódź/
Więcej
205Grzesiak Bronisław
Kopeć Stanisława /Pabisiak/

 
*
*03-1943 Bębnów 
+ Bielsko Biała /Bielsko Biała/
+26-12-2009 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
206Gurski Wiesław
Gurska Agnieszka /Szymańska/

 
*
*1975 

Więcej
207Halenka
Halenka Stefania /Dziembór/

 
*
*13-09-1908 Dymek 

+
Więcej
208Halkiewicz Robert
Halkiewicz Gabriela /Cłapa/

 
*
*1980 

Więcej
209Humieja Adam
Humieja Justyna /Fikus/

 
*

Więcej
210Idczak Andrzej
Idczak Maria /Gutka/

 
*1949

Więcej
211Idczak Jacek
Idczak

 
*1973

Więcej
212Idczak Janusz
Idczak Władysława /Hoffman/

 
*1950

Więcej
213Idczak Krzysztof
Idczak Anna /Lewicka/

 
*1970

Więcej
214Idczak Maciej
Idczak Ludmiła /Szczudło/

 
*1946

Więcej
215Idczak Paweł
Idczak Joanna /Kawałko/

 
*1975

Więcej
216Idczak Piotr
Idczak Dorota /Hnatkowska/

 
*1957

Więcej
217Idczak Stefan
Idczak Felicja Adela /Felcenloben/
22-04-1945
Osjaków 
*29-10-1914
*1927 Dymek 
+25-04-1975 Wiązów /Wiązów/
Więcej
218Idczak Tomasz
Idczak Renata

 
*1971 Strzelin
*1973 Strzelin 

Więcej
219Iwanowski
Iwanowska Dorota

 
*
*1969 

Więcej
220Iwanowski Jan
Iwanowska Wacława /Idczak/

 
*
*05-12-1943 

+25-02-1975
Więcej
221Iwanowski Waldemar
Iwanowska

 
*1968

Więcej
222Jamroz Zdzisław
Jamroz Irena /Cłapa/

 
*29-08-1951
*1955 
+30-08-2004
Więcej
223Jaromski Cezary
Jaromska Katarzyna /Cisarska/

 
*1968
*1969 

Więcej
224Jędrasik Józef
Jędrasik Agnieszka /Nowak/
23-01-1894
Osjaków 
*1868
*10-12-1870 Walków 
+04-12-1896 Borki
+
Więcej
225Jędrasik Józef
Jędrasik Helena /Ciekulska/

 
*05-03-1890
+05-07-1979 /Łódź/
Więcej
226Jędrasik Józef
Nowak Agnieszka
1894
Osjaków 
*1868 Walków
*10-12-1870 
+
+
Więcej
227Jędrasik Krzysztof
Jędrasik Maria /Izdebska/

 
*1949

Więcej
228Jędrasik Lotar
Jędrasik Maria /Tomczyńska/

 
*1927 Lód
*1934 Wadowice 

Więcej
229Jędrasik Michał
Jędrasik Katarzyna /Oganiacz/
19-02-1908
Osjaków 
*1881 Bębnów
*1890 Kuźnica Ługowska 
+01-12-1937 Bębnów /Osjaków/
+ /Szynkielów/
Więcej
230Jędrasik Piotr
Jędrasik Antonina /Aleksandrowicz/

Osjaków 
*1844 Dymek
*13-05-1863 Bębnów 
+25-12-1927
+25-06-1940 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
231Jędrasik Tadeusz
Jędrasik Helena /Pęczalska/
08-1939
Działoszyce 
*14-10-1910 Bębnów
+1940 Kozielsk
+
Więcej
232Jędrasik Zygmunt
Jędrasik Marta /Tiepold/

 
*12-04-1921 Bębnów
*02-09-1919 
+15-08-2004 Lubin Legnicki /Lubin Legnicki/
+14-05-2011 Lubin /Lubin/
Więcej
233Jędraszczyk Franciszek
Jędraszczyk Władysława /Domagała/
09-02-1926
Osjaków 
*1898 Radoszewice
*27-05-1903 Czernice 

+
Więcej
234Kahl Piotr
Kahl Ewa /Kolasińska/

 
*1984

Więcej
235Kalisz Mariusz
Kalisz Aleksandra /Urbaniak/

 
*
*1973 

Więcej
236Kałuziński Eugeniusz
Kałuzińska Teresa Barbara /Aleksandrowicz/

 
*1932
*1939 Rembów 

Więcej
237Kałuziński Roman Michał
Kałuzińska Monika /Krzemińska/

 
*1966
*1973 

Więcej
238Kałużny Tomasz
Korytek Marianna /Aleksandrowicz/
07-02-1905
Osjaków 
*1882 Czernice
*1881 
+20-10-1911 Czernice /Osjaków/
+
Więcej
239Kamieniak Kazimierz
Kamieniak Halina /Biegańska/

 
*1964 Kuźnica Ługowska
*1965 Osjaków 

Więcej
240Kapica
Kapica Agata /Tomczyk/

 
*

Więcej
241Karczewski Ignacy
Karczewska Marianna /Surma/

 
*
*12-1918 Borki 
+
+08-2009
Więcej
242Kasperek Mariusz
Kasperek Anna /Fikus/

 
*
*1971 Goleniów 

Więcej
243Kasprzak Waldemar
Kasprzak Beata /Salamon/

 
*
*1974 

Więcej
244Kaszuba Antoni
Kaszuba Władysława /Białecka/
15-05-1928
Osjaków 
*1896 Zborów
*01-09-1907 Bębnów 
+1966 Zborów 10 /Widawa/
+1990 Zborów 10 /Widawa/
Więcej
245Kawalec Szczepan
Kawalec Katarzyna /Nowak/
03-01-1894
Osjaków 
*1866 Borki
*12-11-1866 
+
+
Więcej
246Kawalec Walenty
Kawalec Barbara /Kubiaczyk/
08-02-1852
Osjaków 
*1831 Strobin
*03-12-1831 Walków 
+
+09-03-1862 Walków /Osjaków/
Więcej
247Kaźmierczak Mirosław
Kaźmierczak Aleksandra /Wolny/

 
*

Więcej
248Kempa Rafał
Kempa Jolanta /Kłys/

 
*1979
*1979 

Więcej
249Kempa Ryszard
Kempa Ewa /Korczak/

 
*
*1956 

Więcej
250Kępczak Aleksander
Byczak Zofia
09-11-1882
Osjaków 
*1862 Bębnów
*30-03-1860 Bębnów 
+
+
Więcej
251Kidawski Adam
Kidawska Anna /Białecka/

 
*26-05-1955
*1960 
+13-07-2004
Więcej
252Kinder Anthony
Kinder Alina Mariola /Podgórniak/

 
*1976
*1979 Zdzieszowice 

Więcej
253Kita Andrzej
Kita Elżbieta

 
*

Więcej
254Kita Ryszard
Kita Danuta /Rokosz/

 
*

Więcej
255Kita Zdzisław
Kita Genowefa /Korczak/

 
*1930
*1928 

+2001
Więcej
256Kleczaj Tomasz
Kleczaj Beata /Mak/

 
*1978
*1975 

Więcej
257Kłys Andrzej
Kłys Małgorzata /Wójcik/

 
*1959
*1957 

Więcej
258Kłys Ignacy
Kłys Marianna /Byczak/
14-11-1883
Osjaków 
*1858 Raducki Fokwark
*20-11-1867 Bębnów 
+ /Osjaków/
+1956 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
259Kłys Jan
Kłys Irena /Piesyk/

 
*1930 Raducki Fokwark
+01-2015
+26-02-2012 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
260Kłys Ludwik
Kłys Stanisława /Korczak/
25-11-1924
Osjaków 
*1897 Raducki Fokwark
*1901 
+ /Osjaków/
+1990 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
261Kłys Zygmunt
Kłys Bronisława / /

 
*1925 Raducki Fokwark
+ Legnica /Legnica/
Więcej
262Kmiecik Kazimierz
Kmiecik Janina /Kaszuba/

 
*1924 Zborów
*24-12-1929 Zborów 

+03-2010
Więcej
263Kmiecik Tadeusz
Kmiecik Maria /Podraza/

 
*1953 Zborów

Więcej
264Koczkodon Waldemar
Koczkodon Elżbieta Helena /Rabikowska/
27-07-1985
Łódź 
*1963 Grądy
*1962 Szynkielów 

Więcej
265Kolanek Edward
Kolanek Marianna /Dura/
30-11-1961
Konopnica 
*1934 Szynkielów
*1939 Szynkielów 

Więcej
266Kolanek Henryk
Kolanek Emilia /Zamiaty/

 
*1937 Szynkielów
+
Więcej
267Kolanek Jan
Kolanek Gertruda /Polewiak/

 
*
* Wielgie 
+
+ /Osjaków/
Więcej
268Kolanek Józef
Kolanek Helena /Ochocka/

 
*1907 Szynkielów
*1912 Bębnów 
+24-04-1990 Szynkielów /Szynkielów/
+07-12-1999 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
269Kolanek Józef
Kolanek Stefania /Urbaniak/

 
*
*06-09-1916 Szynkielów 
+ /Szynkielów/
+ /Szynkielów/
Więcej
270Kolanek Kazimierz
Kolanek Sabina /Urbaniak/

 
*03-11-1942 Szynkielów
*1948 Szynkielów 
+03-12-2008 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
271Kolanek Michał
Kolanek Katarzyna

 
*1967

Więcej
272Kolanek Piotr
Kolanek Ilona /Mądraszek/

 
*1975 Wieluń
*1974 

Więcej
273Kolanek Wojciech
Kolanek Mirosława /Stępień/

 
*1963 Wieluń
*1964 

Więcej
274Kolasiński Bolesław
Kolasińska Zofia /Dziembór/

 
*25-08-1914 Klementynów k. Sulejowa
*1927 
+21-06-1993 Grabowo /Grabowo/
Więcej
275Kolasiński Mariusz
Kolasińska Karolina /Bąba/

 
*1977

Więcej
276Kolasiński Paweł
Kolasińska Olga

 
*

Więcej
277Kolasiński Stanisław
Kolasińska Elżbieta

 
*1948 Dąbrowa
*1952 Mielęcin k. Pyrzyc 

Więcej
278Kolasiński Wiesław
Kolasińska Regina /Sołowiej/

 
*1953 Stargard Szczeciński

Więcej
279Kołodziejek Piotr
Fikus-kołodziejek Agnieszka /Fikus/
2009
 
*
*1983 

Więcej
280Konieczny Marian
Konieczny Ewa /Błasiak/

 
* Zduńska Wola
*1958 Wieluń 

Więcej
281Koniwski Ryszard /Koniewski/
Koniewska Anna /Panasiuk/

 
*1979
*1975 

Więcej
282Kopeć Aleksander
Kopeć Stanisława /Pabisiak/

 
*1949 Sól powiat Żywiec
*03-1943 Bębnów 

+26-12-2009 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
283Korczak Jacek
Korczak Barbara

 
*1955

Więcej
284Korczak Jan
Korczak Krystyna /Sozańska/

 
*1930
*1938 
+1989
Więcej
285Korczak Jerzy
Korczak Krystyna

 
*1954
+1980
Więcej
286Korczak Józef
Korczak Władysława /Kłys/
26-11-1924
Osjaków 
*05-03-1897 Felinów
*04-12-1905 Raducki Fokwark 
+1964 /Osjaków/
+16-02-2001 Felinów /Osjaków/
Więcej
287Korczak Kazimierz
Korczak Sabina

 
*1927
*1928 
+1985
Więcej
288Korczak Mieczysław
Korczak Leokadia

 
*1930
*1932 
+1995
+2006
Więcej
289Korczak Zenon
Korczak Józefa / /

 
*1942
*1946 
+2006
Więcej
290Korytek Józef
Korytek Marianna /Aleksandrowicz/
11-07-1913
Osjaków 
*1875 Czernice
*1881 
+
+
Więcej
291Korytek Stanisław
Korytek Adela /Orłowska/
1909
Osjaków 
*1890 Czernice
*1889 Szynkielów 
+
+
Więcej
292Kosek Jan
Kosek Janina /Nowak/
30-07-1963
Gdańsk 
*28-04-1915
*1918 Borki 
+1999
Więcej
293Kostrzewa Ignacy
Kostrzewa Maria /Mądraszek/

 
*
* Szynkielów 

Więcej
294Kostrzewa Roch
Kostrzewa Stanisława /Kłys/
07-02-1922
Osjaków 
*1898 Raducki Fokwark
*1904 Raducki Fokwark 
+ /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
295Kostrzewiński Wiesław
Kostrzewińska Irena /Kolanek/

 
*

Więcej
296Kowalczyk Bogdan
Kowalczyk Aleksandra /Ochocka/

 
*25-06-1958
*1960 
+04-05-2005
Więcej
297Kowalczyk Dariusz
Kowalczyk Ewa /Ochocka/
20-04-1985
Widawa 
*1962 Wieluń
*1967 Łask 

Więcej
298Kowalczyk Walenty
Kowalczyk Józefa /Białecka/
16-06-1924
Osjaków 
*1899 Strobin
*1902 Bębnów 
+ /Osjaków/
+ /Konopnica/
Więcej
299Kowalewski Maciej
Kowalewska Aleksandra /Szyc/

 
*1968
*1968 

Więcej
300Kowalski Karol
Nowak Irena

 
*

Więcej
301Kozłowski Aleksander
Kozłowska Marianna /Nowak/
13-02-1882
Walków 
*1857 Szynkielów
*21-01-1859 Walków 
+
+
Więcej
302Kozłowski Robert
Kozłowska Marzena /Nawrot/

 
*
*1973 

Więcej
303Krasoń Jacek
Krasoń Dorota /Nakonieczny/

 
*
*1976 

Więcej
304Krawczyk /Nowak/
Trębacz Władysława /Nowak/

 
*

+2002
Więcej
305Krokosz Zbigniew
Krokosz Beata /Nowak/

 
*

Więcej
306Krzywda Włodzimierz
Krzywda Joanna /Szczygłowska/
27-01-2007
 
*
*1987 

Więcej
307Kubaczyński Ignacy
Kubaczyńska Apolonia /Pławińska/

 
*1827 Jastrząb
*1832 Jastrząb 
+
+
Więcej
308Kubas Józef
Kubas Janina /Cłapa/

 
*
*1943 

Więcej
309Kubiaczyk Szymon
Kubiaczyk Marianna /Byczak/
17-11-1823
Osjaków 
*1797 Walków
*1806 
+09-12-1855 Walków /Osjaków/
+
Więcej
310Kubiak Grzegorz
Kubiak Zofia /Aleksandrowicz/

 
*
*18-12-1910 Zgórz 
+ /Brzeźnio/
+23-03-1999 Brzeźnio /Brzeźnio/
Więcej
311Kuczma Roman
Kuczma Agnieszka /Błasiak/

 
*
*1961 Wieluń 

Więcej
312Kudła Nocoń
Nocoń Olga /Kudła/

 
*
*1979 Krosno Odrzańskie 

Więcej
313Kudła Jan
Kudła Donata /Pilarek/

 
*1949
*1950 

Więcej
314Kujawa Kazimierz
Kujawa Anna /Cłapa/

 
*
*1949 

Więcej
315Kujawa Stanisław
Kujawa Beata /Mądraszek/

 
*1966 Gubin
*1967 Gubin 

Więcej
316Kula Roman
Kula Marianna /Bator/

 
*
*28-11-1922 Bębnów 

+ /Konopnica/
Więcej
317Kula Władysław
Kula Karolina /Fikus/

 
*20-09-1919
*1929 
+23-06-2000 /Borzysławiec/
Więcej
318Kulig Józef
Kulig Jadwiga /Nowak/
26-02-1919
Osjaków 
*1876 Wolnica Niechmirowska
*03-10-1896 Borki 
+
+
Więcej
319Kulig Józef
Kulig Marianna

 
*

Więcej
320Kumanowicz Jan
Kolasińska Adela
07-09-1974
 
*1951 Piotrów k. Sulejowa
*1956 Stargard Szczeciński 

Więcej
321Kumanowicz Mariusz
Kumanowicz Justyna /Farbotko/

 
*1980 Stargard Szczeciński
*1975 Stargard Szczeciński 

Więcej
322Kumiński Wojciech
Kumińska Iwona /Wilczaszek/

 
*

Więcej
323Kurowski Czesław
Kurowska Marta /Grygiel/

 
*20-06-1923
*1923 Kołaczkowice 
+07-1984
Więcej
324Kurowski Henryk
Kurowska Irena

 
*1947

Więcej
325Kurowski Józef
Kurowska Marianna /Jędrasik/
24-09-1917
Osjaków 
*1889 Szynkielów
*18-08-1898 Bębnów 
+
+1935 Francja
Więcej
326Kusiński Piotr
Kusińska Justyna /Mak/

 
*1978
*1977 

Więcej
327Kwak Ignacy
Kwak Rozalia /Kubiaczyk/
23-11-1856
Osjaków 
*1832 Konopnica
*18-08-1826 Walków 
+
+
Więcej
328Lauk Robert
Lauk Marzena /Zienterska/

 
*
*1977 

Więcej
329Lebioda Ireneusz
Lebioda Gabriela /Kłys/

 
*1933
*1933 Raducki Fokwark 

Więcej
330Lebioda Krzysztof
Lebioda Marzena / /

 
*1959 Wieluń

Więcej
331Lech Czesław Jan
Lech Bożena Katarzyna /Ochocka-lech/

 
*1947 Budy Dłutowskie
*1952 Ochle 

Więcej
332Lesiński Andrzej
Lesińska Elżbieta /Szymańska/

 
*1958
*1961 

Więcej
333Lewandowicz Grzegorz
Lewandowicz Barbara /Ochocka/

 
*1956
*1962 Burzenin 

Więcej
334Limanowski Mikołaj
Limanowska Helena /Soforek/

 
*

Więcej
335Luba
Luba Krystyna /Białecka/

 
*

Więcej
336Łakomiak Wojciech
Łakomiak Marianna /Pilarek/
23-01-1853
Osjaków 
*1834
*19-06-1835 Szynkielów 
+
+
Więcej
337Łętosz Zygmunt
Łętosz Cecylia /Świat/

 
*1916 Radomsko
*1928 Dymek 
+1990 Wieluń /Wieluń/
Więcej
338Łoniewski Radosław
Łoniewska Anna /Grondowy/

 
*
*1971 Wieluń 

Więcej
339Łuczak Janusz
Łuczak Halina /Piasecka/

 
*

Więcej
340Ługowski Wacław
Świat Marianna /Mak/

 
* Złoczew
*1893 
+1939 Dymek /Szynkielów/
+
Więcej
341Łukasik Zbigniew
Łukasik Grażyna /Kłys/

 
*1959
*1963 

+ /Kwiatkowice/
Więcej
342Maciejewski Andrzej
Maciejewska Antonina /Urbaniak/

 
*

Więcej
343Maciejewski Jan
Maciejewska

 
*

Więcej
344Maciejewski Wiesław
Maciejewska

 
*

Więcej
345Maciejewski Zdzisław
Maciejewska

 
*

Więcej
346Majerczak Krzysztof
Majerczak Krystyna /Danielik/

 
*1956 Sianów
*1950 Paskrzyn 

Więcej
347Mak Antoni
Mak Alicja /Niezgoda/

 
*1953
*1956 

Więcej
348Mak Dariusz
Mak Marzena /Siudmak/

 
*1969
*1966 

Więcej
349Mak Ignacy
Mak Janina /Doruchowska/

 
*23-01-1909
*1918 
+20-03-1942
Więcej
350Mak Jakub
Mak Zofia /Duszyńska/

 
*1898
+
Więcej
351Mak Jan
Mak Zofia /Grobelna/
23-01-1949
Szynkielów 
*1924 Dymek

Więcej
352Mak Józef
Mak Anna /Buda/
12-01-1948
Rudlice 
*15-07-1923 Dymek
*1925 
+07-10-2007
+11-02-1995
Więcej
353Mak Józef
Mak Marianna /Aleksandrowicz/
22-01-1908
Osjaków 
*1860
*1865 Bębnów 
+1935
+1939
Więcej
354Mak Kazimierz
Mak Honorata /Pabisiak/

 
*11-08-1926 Dymek
*1937 Bębnów 
+30-01-1994 /Szynkielów/
Więcej
355Mak Maciej
Mak Agata /Janus/
17-06-1919
Osjaków 
*1890
*1898 Dymek 
+
+
Więcej
356Mak Michał
Mak Anna

 
*1971

Więcej
357Mak Ryszard
Mak Danuta /Kostrzewska/

 
*1936

Więcej
358Mak Sławomir
Mak Teresa /Glapińska/

 
*30-11-1941
*1951 
+02-02-2009
Więcej
359Mak Stanisław
Mak Krystyna /Maryniak/

 
*1949
*1948 

Więcej
360Mak Tadeusz
Mak Elżbieta /Panek/

 
*1959
*1962 

Więcej
361Mak Wojciech
Mak Wiktoria /Świat/
13-01-1903
Osjaków 
*1884
*1888 Dymek 
+15-09-1944 Dymek /Szynkielów/
+02-03-1957
Więcej
362Mały
Mały Irena /Limanowska/

 
*

Więcej
363Maniszewski Jan
Maniszewska Zofia /Domagała/
06-07-1937
Osjaków 
*1914 Lesisko
*1913 Czernice 

Więcej
364Marchiel Eugeniusz
Marchiel Hieronima /Bator/

 
*
*1945 Bębnów 

Więcej
365Marciniak Marian
Marciniak Krystyna /Kłys/

 
*1963
+30-11-2003 /Osjaków/
Więcej
366Marcinkowski
Marcinkowska /Kostrzewa/

 
*
+ /Osjaków/
Więcej
367Marcinkowski Grzegorz
Marcinkowska /Brzezińska/

 
*

Więcej
368Marczak Edward
Marczak Maria Genowefa /Jędrasik/

 
*1924 Dębina
*19-07-1924 Bębnów 
+2006 Mianowice /Kępno/
+31-08-2014 Kępno /Kępno/
Więcej
369Marczak Jan
Marczak Ewa /Mak/

 
*1973
*1976 

Więcej
370Marczak Zbigniew
Marczak Lucyna /Leśniewska/

 
*1951

Więcej
371Markowicz Artur
Markowicz Agnieszka /Nowak/

 
*

Więcej
372Maternia Daniel
Maternia Paulina /Baturo/

 
*1980 Krosno Odrzańskie
*1984 Krosno Odrzańskie 

Więcej
373Matusiewicz Dariusz
Matusiewicz Marta

 
*

Więcej
374Matusiewicz Jaromir
Matusiewicz Magdalena

 
*1975 Wieluń

Więcej
375Matusiewicz Józef
Matusiewicz Eligia /Zienterska/

 
*1950
* Szynkielów 
+25-11-2001 Bełchatów /Bełchatów/
Więcej
376Mazur Adam
Mazur Jadwiga /Suchecka/

 
*1974
*1975 

Więcej
377Mazur Marek
Mazur Alicja /Tarka/

 
*1975
*1976 

Więcej
378Mazur Władysław
Mazur Grażyna /Rzepecka/

 
*1949
*1948 

Więcej
379Mazurowski Robert
Mazurowska Ewa /Grygorowicz/

 
*

Więcej
380Mądraszek Bogdan
Mądraszek Marta /Urbaniak/

 
*

Więcej
381Mądraszek Edward
Mądraszek Maria /Aleksandrowicz/

 
* Szynkielów
* Bębnów 

Więcej
382Mądraszek Henryk
Mądraszek Krystyna /Tomasik/

 
*1949 Maszewo
*1952 Lubogoszcz 

Więcej
383Mądraszek Józef
Mądraszek Jadwiga /Pilarek/
27-01-1920
Osjaków 
* Szynkielów
*01-08-1893 Szynkielów 
+ /Szynkielów/
+ Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
384Mądraszek Robert
Mądraszek Ewa /Typańska/

 
*1974 Krosno Odrzańskie
*1972 

Więcej
385Mądraszek Stanisław
Mądraszek Helena /Sójka/

 
*11-10-1923 Szynkielów
*1930 Szynkielów 
+08-07-1988 /Osiecznica/
Więcej
386Menzel Engelberd
Menzel Małgorzata /Fikus/

 
*
*1960 

Więcej
387Micharecki Marek
Micharecka Anna /Idczak/

 
*1979
*1979 Wiązów 

Więcej
388Mikołajczyk Michał Rafał
Mikołajczyk Sylwia /Świniarska/

 
*

Więcej
389Mikołajczyk Stefan
Mikołajczyk Helena /Aleksandrowicz/

 
*

Więcej
390Mikołajewski Szymon
Mikołajewska Anna /Rzepecka/

 
*1975
*1975 

Więcej
391Mikulski Lesław
Mikulska Urszula / /

 
*

Więcej
392Mirowski Robert
Mirowska Jolanta /Kolanek/

 
*
*1965 Wieluń 

Więcej
393Mrówczyński Jacek
Mrówczyńska Marzena /Piasecka/

 
*

Więcej
394Mucowski Jan
Mucowska Barbara /Marczak/

 
*
*1954 

Więcej
395Mul
Świadek Anna

 
*
*1975 Krosno Odrzańskie 

Więcej
396Mul Krzysztof
Mul Gizela /Kurowska/

 
*

Więcej
397Muszyński Stefan
Łętosz Cecylia /Świat/

 
*1918 Niemcy
*1928 Dymek 
+1965 Chorzów /Wieluń/
Więcej
398Muzeja Grzegorz
Muzeja Agnieszka /Piasta/

 
*1967 Osjaków
*1969 Sieradz 

Więcej
399Muzeja Krzysztof
Muzeja Irena

 
*30-08-1962 Wieluń
*1968 
+13-04-2003 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
400Muzeja Lucjan
Muzeja Janina Teresa /Aleksandrowicz/
26-11-1961
Konopnica 
*03-05-1938 Borki
*1937 Bębnów 
+18-05-2005 /Szynkielów/
Więcej
401N.N.
Byczak Małgorzata /Mielczarek/

 
 
*1775 
 
+01-09-1813 Walków /Osjaków/
Więcej
402N.N.
Cichosz Zofia /Aleksandrowicz/

 
 
*1837 Bujnów par. Uników 
 
+
Więcej
403N.N.
Domagała Józefa

 
 
*20-02-1888 Czernice 
 
+
Więcej
404N.N.
Kłodawska Mariola /Chamulak/

 
 
*1973 
 
Więcej
405N.N.
Mikołajczyk Sylwia /Świniarska/

 
 
 
Więcej
406N.N.
Ślusarek Stanisława

 
 
*1900 Raducki Fokwark 
 
+ /Osjaków/
Więcej
407N.N.
Zduńczyk Bogusława

 
 
*1969 Głogówek 
 
Więcej
408Nakonieczny Kazimierz
Nakonieczny Hanna /Kula/

 
*1950
*1953 

Więcej
409Napieraj Kazimierz
Napieraj Teresa /Fikus/

 
*
*1954 

Więcej
410Napieraj Krzysztof
Napieraj Izabela /Bednarek/

 
*1974
*1975 

Więcej
411Nawrot Jan
Nawrot Elżbieta /Urbaniak/

 
*
*1948 

Więcej
412Niewinny Marek
Niewinna Anna /Bazela/

 
*

Więcej
413Nogaj Marian
Grzegorczyk Urszula /Nowak/

 
*
*1940 

Więcej
414Nowaczyk Błażej
Nowaczyk Marianna /Domagała/
12-11-1918
Osjaków 
*1884 Drobnice
*1898 Czernice 

Więcej
415Nowak Andrzej
Nowak Bożena / /

 
*

Więcej
416Nowak Antoni
Nowak Apolonia /Pilarek/
16-01-1923
Osjaków 
*27-07-1895 Szynkielów
*17-06-1898 Szynkielów 
+ Szynkielów /Szynkielów/
+1983 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
417Nowak Antoni
Nowak Jadwiga /Patyk/
01-02-1911
Strobin 
*18-11-1891 Walków
*1887 Strobin 
+
+
Więcej
418Nowak Bonawentura
Nowak Elżbieta /Hadryś/

 
*1766 Walków
*1770 
+ /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
419Nowak Filip
Nowak Anna /Raszewska/
07-11-1852
Osjaków 
*17-05-1832 Walków
*1836 Chorzyna 
+02-02-1876 Walków /Osjaków/
+19-07-1862
Więcej
420Nowak Filip
Nowak Jadwiga /Pabisiak/
17-08-1862
Osjaków 
*17-05-1832 Walków
*1843 Szynkielów 
+02-02-1876 Walków /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
421Nowak Franciszek
Nowak Antonina /Sapieja/
26-05-1875
Szynkielów 
*1847 Walków
*1853 Szynkielów 
+30-09-1944
+
Więcej
422Nowak Franciszek
Nowak Katarzyna /Wojdyła/
28-09-1862
 
*31-03-1844 Walków
*1842 Strobin 
+02-05-1879 Walków
+
Więcej
423Nowak Franciszek
Nowak Marianna /Podgórniak/
27-11-1917
Walków 
*13-12-1894 Walków
*1897 Raduczyce 
+
Więcej
424Nowak Grzegorz
Nowak Agnieszka /Pietrasik/
02-01-1819
Osjaków 
*1799 Walków
*1802 
+13-12-1879 Walków /Osjaków/
+06-04-1819
Więcej
425Nowak Grzegorz
Nowak Marianna /Piekara/

 
*14-02-1871 Walków
*1876 Walków 
+1945
+1945
Więcej
426Nowak Grzegorz
Nowak Marianna /Pietrasik/
25-01-1819
Osjaków 
*1799 Walków
*1803 
+13-12-1879 Walków /Osjaków/
+
Więcej
427Nowak Grzegorz
Nowak Mariola / /

 
*

Więcej
428Nowak Grzegorz
Nowak Sylwia / /

 
*

Więcej
429Nowak Henryk
Nowak Bożena /Rabikowska/

 
*1946

Więcej
430Nowak Izydor
Nowak Marianna /Klarecka/
16-02-1912
Osjaków 
*20-03-1883 Strobin
*1888 Felinów 
+
+
Więcej
431Nowak Jacek
Nowak Anna / /

 
*

Więcej
432Nowak Jan
Nowak Franciszka /Karczewska/
06-11-1890
Szynkielów 
*23-05-1865 Walków
*1871 Szynkielów 
+22-12-1921 Walków /Osjaków/
+
Więcej
433Nowak Jan
Nowak Janina / /
19-06-1930
Osjaków 
*18-05-1904 Borki
*1908 
+1973
+1988
Więcej
434Nowak Jarosław
Nowak Magdalena Katarzyna /Jurkiewicz/
03-06-2000
Szynkielów 
*1976 Wieluń
*1976 Łódź 

Więcej
435Nowak Jerzy Stanisław
Nowak Halina /Rabikowska/
19-07-1980
Konopnica 
*1950 Bębnów
*1951 Szynkielów 

Więcej
436Nowak Józef
Nowak Barbara /Biegańska/

 
*
*1960 Osjaków 

Więcej
437Nowak Józef
Nowak Helena / /

 
*13-01-1902 Borki
*1925 
+1983
+1995
Więcej
438Nowak Józef
Nowak Helena /Jędrasik/

 
*1901 Konopnica
*01-07-1904 Bębnów 
+11-10-1965 /Szynkielów/
+1935 Bębnów
Więcej
439Nowak Józef
Nowak Janina

 
*
+
Więcej
440Nowak Józef
Nowak Józefa /Jędrasik/
12-10-1947
Walków 
*28-02-1918 Walków
+
Więcej
441Nowak Józef
Nowak Józefa /Sójka/
09-10-1885
Osjaków 
*23-02-1865 Walków
*1866 Borki 
+21-07-1893 Borki /Osjaków/
+20-01-1943 Dymek /Ostrówek/
Więcej
442Nowak Józef
Nowak Józefa /Warzycha/

 
*1901 Konopnica
+11-10-1965 /Szynkielów/
+
Więcej
443Nowak Józef
Nowak Kazimiera /Wierzbicka/
23-11-1935
Osjaków 
*24-02-1899 Szynkielów
* Szynkielów 
+1951 /Wieluń/
+
Więcej
444Nowak Józef
Nowak Teresa /Fronia/

 
*1946 Konopnica
*1949 Tyble 

Więcej
445Nowak Leszek
Nowak Krystyna / /

 
*

Więcej
446Nowak Leszek
Nowak Mariola / /

 
*

Więcej
447Nowak Ludwik
Nowak Ewa /Kubiaczyk/

 
*05-08-1856 Walków
+
+
Więcej
448Nowak Marek
Nowak Elżbieta /Falis/

 
*1948 Dymek

Więcej
449Nowak Marian
Nowak Danuta /Piesyk/

Konopnica 
*1960 Osjaków
*1963 Szynkielów 

Więcej
450Nowak Marian
Nowak Dorota / /

 
*

Więcej
451Nowak Mateusz
Nowak Jadwiga /Owczarek/
07-11-1840
Osjaków 
*1821 Walków
*1821 Strobin 
+03-01-1900 Walków /Osjaków/
+
Więcej
452Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria /Czyż/
03-01-1894
Osjaków 
*07-07-1868 Walków
*1874 
+
+
Więcej
453Nowak Mieczysław
Nowak Barbara / /

 
*

Więcej
454Nowak Roch
Nowak Józefa /Sójka/
27-05-1894
Osjaków 
*04-08-1861 Borki
*1866 Borki 
+04-04-1934 Dymek /Osjaków/
+20-01-1943 Dymek /Ostrówek/
Więcej
455Nowak Stanisław
Nowak Antonina /Urbaniak/
09-01-1901
Szynkielów 
*21-03-1879 Szynkielów
*1883 Szynkielów 
+
+1968 /Szynkielów/
Więcej
456Nowak Stanisław
Nowak Danuta /Cieślik/

 
*1952 Bębnów
*1953 

Więcej
457Nowak Stanisław
Nowak Feliksa /Olszowa/
20-02-1935
 
*23-02-1909 Szynkielów
+30-06-1977 Dymek /Szynkielów/
+ /Szynkielów/
Więcej
458Nowak Stanisław
Nowak Józefa /Żuberek/
03-02-1881
Osjaków 
*11-04-1859 Walków
*1858 
+20-08-1885
+
Więcej
459Nowak Stanisław
Nowak Marianna /Byczak/

 
* Konopnica
*28-02-1904 Bębnów 
+ /Konopnica/
+ /Konopnica/
Więcej
460Nowak Stefan
Nowak Janina / /

 
*

Więcej
461Nowak Stefan
Nowak Marianna /Byczak/
21-06-1950
Konopnica 
*20-12-1925 Szynkielów
*08-06-1926 Bębnów 
+22-03-1998 Bębnów /Szynkielów/
+21-06-2002 Sieradz /Szynkielów/
Więcej
462Nowak Sylwester
Nowak Paulina /Kaźmierczak/
08-10-2011
Stolec 
*1981

Więcej
463Nowak Szymon
Nowak Ludwika /Czyż/
15-11-1857
Osjaków 
*17-10-1836 Walków
*1834 Strobin 
+
+
Więcej
464Nowak Walenty
Nowak Antonina /Wojdyła/
05-01-1904
Strobin 
*14-01-1875 Strobin
*1870 Strobin 
+
+
Więcej
465Nowak Walenty
Nowak Jadwiga / /

 
*19-01-1909 Borki
+1993 /Osjaków/
Więcej
466Nowak Walenty
Nowak Józefa /Graczyk/
12-02-1860
Osjaków 
*08-02-1842 Walków
*11-02-1840 Walków 
+
+07-06-1904 Walków /Osjaków/
Więcej
467Nowak Walenty
Nowak Józefa /Graczyk/
12-02-1860
Osjaków 
*08-02-1842
*1840 
+
+07-06-1904
Więcej
468Nowak Wiktor Krzysztof
Nowak Katarzyna /Zawadzka/
30-07-2011
Głowno 
*1983 Sieradz
*1985 Głowno 

Więcej
469Nowak Władyslaw
Nowak

 
*15-01-1908 Walków
+ /Osjaków/
Więcej
470Nowak Władyslaw
Nowak Janina / /

 
*1938
+1998
Więcej
471Nowak Władyslaw
Nowak Marianna

 
*18-09-1906 Borki
*1910 
+1985
+1978
Więcej
472Nowak Wojciech
Nowak Ewa /Nawrocka/
22-11-1864
Strobin 
*04-04-1843 Walków
*1845 Strobin 
+11-11-1886 Strobin /Osjaków/
+
Więcej
473Nowak Wojciech Tomasz
Nowak Aleksandra /Napiórkowska/
19-06-2010
Polska Cerekiew 
*1985 Sieradz
*1984 Kędzierzyn Koźle 

Więcej
474Nowak Zenon
Nowak Bożena / /

 
*
+ /Szynkielów/
Więcej
475Nowakowski Andrzej
Nowakowska Dorota /Czernuszewicz/

 
*1970
*1969 

Więcej
476Obrzud Przemysław
Katarzyna /Jamroz/

 
*1976
*1977 
+30-08-2004
Więcej
477Ochocki Andrzej
Ochocka Józefa /Kaźmierczak/

 
*1925 Bębnów
*1931 Bębnów 
+1991 Bębnów /Szynkielów/
+21-08-2009 /Szynkielów/
Więcej
478Ochocki Andrzej
Ochocka Małgorzata

 
*1962
*1969 

Więcej
479Ochocki Grzegorz
Ochocka Helena /Szwed/
28-04-1984
Złoczew 
*1959 Wieluń
*1959 Dąbrowa Miętka 

Więcej
480Ochocki Józef
Ochocka Stanisława /Sibik/
06-1954
Ostrówek 
*10-1916 Bębnów
+28-01-1978 Rudlice /Ostrówek/
+ Rudlice /Ostrówek/
Więcej
481Ochocki Marian Zygfryd
Ochocka Krystyna Danuta /Kapica/

 
*02-07-1949 Ochle
+24-07-2008 /Widawa/
Więcej
482Ochocki Sławomir Czesław
Ochocka Edyta /Szczepanik/
03-06-2005
Sanok 
*1974 Ochle

Więcej
483Ochocki Szczepan
Ochocka Katarzyna /Aleksandrowicz/
07-02-1911
Osjaków 
*09-12-1887
*13-11-1893 Bębnów 
+1963 Bębnów /Szynkielów/
+20-08-1959 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
484Ochocki Władysław
Ochocka Stefania /Szadkowska/

 
*14-04-1922 Bębnów
+ /Widawa/
Więcej
485Ochocki Zygmunt
Ochocka Danuta /Korcz/

 
*27-04-1928 Bębnów
*1936 Zabłocie 
+17-08-2004
Więcej
486Olbiński Lucjan
Olbińska Krystyna /Kmiecik/

 
*1957 Sieradz
*1957 Pabianice 

Więcej
487Olesiński
Olesińska Anna /Mak/

 
*
*1967 

Więcej
488Orłowski Julian Walenty
Orłowska Marianna /Kubaczyńska/
1878
Osjaków 
*1853 Szczerców
*1866 Jastrząb 
+
+
Więcej
489Orzechowski Grzegorz
Orzechowska Henryka /Sikora/

 
*

Więcej
490Osyda Józef
Osyda Stanisława /Korytek/
24-11-1937
Osjaków 
*
*1918 Czernice 

Więcej
491Osyda Marek
Osyda Małgorzata /Ciania/

 
*

Więcej
492Oszczanowski Karol
Oszczanowska Lucyna /Marczak/

 
*
*1950 

Więcej
493Owczarek Marcin
Owczarek Helena /Byczak/
22-02-1829
Osjaków 
*1795
*1805 Walków 
+
+
Więcej
494Owczarek Michał
Owczarek Antonina /Aleksandrowicz/
15-01-1895
Brzeźnio 
*1869 Zapole
*28-05-1869 Borowiska 
+
+
Więcej
495Owczarz
Owczarz Krystyna /Szewczyk/

 
*

Więcej
496Pabiniak Michał
Pabiniak Stanisława /Nowak/
28-02-1927
Osjaków 
*1904 Czarna par. Złoczew
*17-02-1908 Borki 
+
+
Więcej
497Pabisiak Bolesław
Pabisiak Józefa /Byczak/

 
*1908 Bębnów
*28-11-1919 Bębnów 
+15-01-1986 Bębnów /Szynkielów/
+14-11-2007 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
498Pabisiak Zdzisław
Pabisiak Renata /Szczepańska/

 
*1948 Bębnów
*1955 Środa Wielkopolska 

Więcej
499Pacholik Franciszek
Pacholik / /

 
*1946 Czernice

Więcej
500Pacholik Franciszek
Pacholik Janina /Białecka/

 
*1908 Czernice
*1921 Bębnów 
+1971 Czernice /Osjaków/
Więcej
501Pacholik Stanisław
Pacholik / /

 
*13-10-1940 Czernice
+27-12-2002 Wieluń /Wieluń/
Więcej
502Paczkowski Arkadiusz
Fikus Jolanta

 
*

Więcej
503Pająk Kazimierz
Pająk Józefa /Nowak/

 
*

Więcej
504Pająk Stefan
Pająk Natalia Anna /Mak/
16-11-1947
Szynkielów 
*
*1924 Dymek 

Więcej
505Pakosch Marian
Pakosch Violetta Iwona /Podgórniak/

 
*1966 Zdzieszowice
*1972 Krapkowice 

Więcej
506Palaszek Jerzy
Palaszek Genowefa /Rzepecka/

 
*

Więcej
507Panasiuk Tadeusz
Panasiuk Grażyna /Świetlik/

 
*1939
*1941 

Więcej
508Panasiuk Teodocjusz
Panasiuk Maria /Mak/
28-05-1938
Brześć 
*07-08-1908 Brześć
*03-08-1907 Dymek 
+12-04-1989
+24-07-1959
Więcej
509Panek Marek
Panek Renata /Kolasińska/

 
*1970
*1975 Stargard Szczeciński 

Więcej
510Pańczuk Cezary
N.N.

 
*
  

 
Więcej
511Pańczuk Dariusz
Pańczuk /Rucińska/

 
*1974 Głogówek

Więcej
512Pańczuk Ireneusz
Pańczuk Marianna /Danielik/

 
*09-09-1951 Gołdap
*1949 Paskrzyn 
+02-08-2000 Głogówek
Więcej
513Patyk Mirosław
Patyk Wanda /Podgórniak/

 
*1959
*1957 Dębina 

Więcej
514Pawlak Arkadiusz
Pawlak Angelika /Aleksanderek/

 
*
*1975 

Więcej
515Pawlak Jacek
Pawlak Janina /Sekieta/

 
*1942 Poznań
*1943 Nowa Wieś 

Więcej
516Piasecki Andrzej
Piasecka Małgorzata / /

 
*

Więcej
517Piasecki Janusz
Piasecka Jolanta / /

 
*

Więcej
518Piasecki Jarosław
Piasecka Magdalena / /

 
*

Więcej
519Piasecki Roman
Piasecka Eugenia /Nowak/

 
*

Więcej
520Piątkowski Ignacy
Aleksandrowicz Urszula

 
*
*1962 Osjaków 

Więcej
521Pich Wojciech
Pich Żaneta /Kolasińska/

 
*1979 Stargard Szczeciński
*1982 Stargard Szczeciński 

Więcej
522Piekara Andrzej
Piekara Stanisława /Ochocka/

Szynkielów 
*01-10-1908 Walków
*26-03-1919 Bębnów 
+ /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
523Piekara Edward
Piekara Janina /Kępa/

 
*1947 Walków

Więcej
524Piekara Henryk
Piekara Halina
03-03-1984
Konopnica 
*1961 Walków
*1970 Pełczyce 

Więcej
525Piekara Stanisław
Piekara Rozalia /Kowalczyk/

 
*1953 Walków

Więcej
526Piekara Szymon
Piekara Magdalena /Kaźmierczak/
19-02-2011
 
*1987 Wieluń
*1986 Wieluń 

Więcej
527Pierwieniecki Mieczysław
Pierwieniecka Helena /Bator/

 
*
*1937 Bębnów 

Więcej
528Pierwieniecki Sławomir
Pierwieniecka Lidia /Sobol/

 
*1957

+
Więcej
529Piestrzyński Zbigniew
Piestrzyńska Mieczysława /Nowak/
25-09-1999
Łask 
*1971 Łask
*1974 Wieluń 

Więcej
530Pietras Mariusz
Pietras Anna /Frąckowiak/

 
*

Więcej
531Pietruszewski Zdzisław
Pańczuk Marianna /Danielik/

 
*
*1949 Paskrzyn 

Więcej
532Pilarek Adam
Pilarek Jadwiga /Kuś/

 
*06-12-1883 Szynkielów
* Szynkielów 
+
+
Więcej
533Pilarek Andrzej
Pilarek Zofia /Jermak/

 
*1952
*1951 

Więcej
534Pilarek Antoni
Pilarek Agnieszka /Urbaniak/

 
*1793 Szynkielów
*1787 Szynkielów 
+ Szynkielów /Osjaków/
+24-11-1827
Więcej
535Pilarek Antoni
Pilarek Julianna /Dobras/

 
*1793 Szynkielów
*1814 Szynkielów 
+ Szynkielów /Osjaków/
+10-02-1849 Szynkielów
Więcej
536Pilarek Artur
Pilarek Agnieszka /Kornet/

 
*1969
*1970 

Więcej
537Pilarek Franciszek
Pilarek Marianna /Ochocka/

 
*28-07-1911 Szynkielów
*04-10-1914 Bębnów 
+03-04-2001
+20-11-1989
Więcej
538Pilarek Jan
Pilarek Józefa /Kubieszczyk/

 
*

Więcej
539Pilarek Jerzy
Pilarek Irena /Matowska/

 
*1943
*1947 

Więcej
540Pilarek Stanisław
Pilarek Helena /Kuś/
07-02-1847
Osjaków 
*08-05-1825 Szynkielów
+ Szynkielów /Osjaków/
+ Szynkielów /Osjaków/
Więcej
541Pilarek Tomasz
Pilarek Agnieszka /Urbaniak/
12-01-1883
Osjaków 
*13-12-1861 Szynkielów
*1866 Szynkielów 
+05-01-1940 Szynkielów /Osjaków/
+27-09-1928 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
542Pławski Jacek
Pławska Paulina /Kowalczyk/
13-08-2011
 
*
*1985 

Więcej
543Podgórniak
Rabikowska Janina /Aleksandrowicz/

 
*
+
Więcej
544Podgórniak Ireneusz
Podgórniak Danuta /Nowak/

 
*1947 Bębnów
*1950 Tarnowskie Góry 

Więcej
545Podgórniak Józef
Podgórniak Janina /Surma/

 
*30-07-1914 Bębnów
*1922 Borki 
+02-02-1991 Bębnów
Więcej
546Podgórniak Maciej
Podgórniak Marianna /Nowak/
28-01-1920
Walków 
*1895 Raduczyce
*01-10-1902 Walków 
+
+
Więcej
547Pogodzki Ignacy
Pogodzka Franciszka /Aleksandrowicz/

 
*1834 Klonowa
*25-03-1832 Kopaniny 
+
+
Więcej
548Porczyński Walenty
Porczyńska Marianna /Kawalec/
08-01-1913
Osjaków 
*1886 Borki
*12-06-1896 Borki 
+
+
Więcej
549Pośpiech Stefan
Pośpiech Bronisława /Kulig/
24-04-1954
Osjaków 
*1924
*08-06-1926 Borki 
+1996
+2003
Więcej
550Przyślak Marek
Przyślak Halina /Graczyk/

 
*

Więcej
551Rabikowski
Rabikowska Janina /Aleksandrowicz/

 
*

Więcej
552Rabikowski Grzegorz
Rabikowska Katarzyna
24-10-2004
Łódź 
*1982 Wieluń
* Łódź 

Więcej
553Rabikowski Henryk
Rabikowska Gabriela /Aleksandrowicz/

 
*19-04-1924 Szynkielów
*01-04-1926 
+24-12-2003 Szynkielów /Szynkielów/
+29-07-2003 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
554Rabikowski Jan Andrzej
Rabikowska Zofia /Dobras/
24-10-1981
Konopnica 
*1956 Szynkielów
* Szynkielów 

Więcej
555Rabikowski Władyslaw
Rabikowska Antonina /Mak/
26-10-1921
Osjaków 
*1901 Konopnica
*1900 Dymek 
+
+
Więcej
556Rakowski Sylwester
Kowalczyk Malwina
20-04-1985
Widawa 
*1983
*1985 Łask 

Więcej
557Ramuś Michał
Ramuś Marianna /Szymańska/
15-11-1899
Osjaków 
*1859 Czernice
*1874 Czernice 
+
Więcej
558Reda Michał
Reda Marika /Lesińska/

 
*
*1985 

Więcej
559Rembecki Romuald
Rembecka /Mekler/

 
*1964 Wrocław

Więcej
560Rembecki Stanisław
Rembecka Henryka /Sekieta/

 
*07-05-1925 Ochędzyn
*21-04-1933 Nowa Wieś 
+13-01-1980 /Wrocław - cmentarz osobowicki/
+02-04-1973 Wrocław /Wrocław/
Więcej
561Rokuszewski Mariusz
Rokuszewska Karolina /Jamroz/

 
*1979
*1979 

Więcej
562Różański Ireneusz
Różańska Teresa /Gruszczyńska/

 
*
+
Więcej
563Rudziński Andrzej
Rudzińska Halina /Marczak/

 
*
*1953 

Więcej
564Rulaff Grzegorz
Rulaff Jadwiga /Nowak/

 
*

Więcej
565Rzecki Mirosław
Rzecka Bożena /Korczak/

 
*

Więcej
566Rzepecka Bogusława /Grzesiak/
Rzepecki Eugeniusz

 
*

Więcej
567Rzepecki Antoni
Rzepecka Weronika

 
* Szynkielów
+
+
Więcej
568Rzepecki Bolesław
Rzepecka Stanisława /Mak/

 
*12-09-1915
*27-11-1917 
+17-10-1987
+07-01-1985
Więcej
569Rzepecki Józef
Rzepecka Marianna

 
*

Więcej
570Rzepecki Józefat
Rzepecka Marianna /Pilarek/
1921
Osjaków 
*15-09-1884
*23-07-1886 Szynkielów 
+1968 Szynkielów /Szynkielów/
+1953 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
571Rzepecki Marek
Rzepecka Krystyna

 
*

Więcej
572Rzepecki Ryszard
Rzepecka Zofia

 
*

Więcej
573Rzepecki Tadeusz
Rzepecka

 
*

Więcej
574Rzepecki Tadeusz
Rzepecka Halina /Jeśko/

 
*1953
*1955 

Więcej
575Rzepecki Zygmunt
Rzepecka Bronisława

 
*

Więcej
576Salamon Maciej
Salamon Joanna Monika /Sekieta/

 
*1964 Żarów
*1966 Wrocław 

Więcej
577Salamon Roman
Salamon Lidia /Aleksandrowicz/

 
*1949
*1949 

Więcej
578Sawała Henryk
Sawała Maria Jolanta /Jędrasik/

 
*
*1952 

Więcej
579See Jurgen
See Katarzyna /Nakonieczny/

 
*
*1973 

Więcej
580Sekieta Franciszek
Sekieta Antonina /Aleksandrowicz/

 
*1883 Anielin
*13-07-1890 Bębnów 
+04-09-1959 Skrzynno /Ostrówek/
+1911 Bębnów /Osjaków/
Więcej
581Sekieta Grzegorz
Sekieta Elżbieta /Andrulewicz/

Wrocław 
*1964 Wrocław
*1964 Wrocław 

Więcej
582Sekieta Ignacy
Sekieta Stanisława /Domagała/
27-01-1932
Osjaków 
*25-12-1910 Bębnów
*05-05-1911 Nowa Wieś 
+19-05-1993 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
+19-10-2004 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
Więcej
583Sekieta Zdzisław
Sekieta Krystyna

 
*1935 Nowa Wieś

Więcej
584Siemiński Krzysztof
Siemińska Elżbieta /Bazela/

 
*

Więcej
585Sikora Franciszek
Sikora Aniela /Nowak/

 
*1909
*04-08-1913 Borki 
+1990
+
Więcej
586Simanowski
Simanowski Krystyna /Halenka/

 
*

Więcej
587Skrzypiński Zdzisław
Skrzypińska Janina Kazimiera /Aleksandrowicz/

 
*
*1944 
+28-07-2003 Sieradz /Sieradz/
Więcej
588Słomian Franciszek
Słomian Bernardeta /Szymańska/

 
*1964
*1967 Stargard Szczeciński 

Więcej
589Smolarek Franciszek
Smolarek Małgorzata /Pilarek/
1836
Osjaków 
*1817
*1814 Szynkielów 
+
+
Więcej
590Soforek Władyslaw
Soforek Emilia /Gibas/

 
*

Więcej
591Soforek Władysław
Soforek Marianna /Aleksandrowicz/
03-02-1926
Osjaków 
*1902 Borki
*1906 Bębnów 

+
Więcej
592Sokolak Maciej
Sokolak Magdalena /Graczyk/

 
*

Więcej
593Sołtysiak Józef
Nowak Marianna /Byczak/
20-01-1934
Osjaków 
*1909 Konopnica
*28-02-1904 Bębnów 
+
+ /Konopnica/
Więcej
594Stasiak
Stasiak Teresa /Szymańska/

 
*
*1956 

Więcej
595Staszewski Antoni
Staszewska Julianna /Byczak/
23-05-1830
Osjaków 
*1799 Chorzyna
*19-06-1812 Walków 
+
+
Więcej
596Stawicki Szczepan
Stawicki Ludwika /Aleksandrowicz/
01-11-1882
Brzeźnio 
*1860 Nowa Wieś
*21-07-1865 Borowiska 
+
+
Więcej
597Stępień Andrzej
Stępień Małgorzata /Kotwica/

 
*1962 Nowogrodziec

Więcej
598Stępień Dawid
Stępień Adelajda /Polak/

 
*1985

Więcej
599Stępień Józef
Szeliga Stefania /Surma/
01-06-1954
Osjaków 
*
*1927 Bębnów 

Więcej
600Stępień Kazimierz
Stępień Kazimiera /Aleksandrowicz/

 
*01-1934
*1931 Bębnów 
+05-01-2002 Gdańsk /Gdańsk/
Więcej
601Stępień Mirosław
Stępień Teresa

 
*1959 Gdańsk

Więcej
602Stępień Rafał
Stępień Katarzyna / /

 
*1982 Gdańsk

Więcej
603Stępień Tadeusz
Stępień Marianna /Nowak/
26-12-1951
Szynkielów 
*1927
*1930 

Więcej
604Stonisz Zbigniew
Stonisz Agnieszka /Cisarska/

 
*1967
*1970 

Więcej
605Stychno
Stychno Barbara /Białecka/

 
*

Więcej
606Sułkowski Kamil
Sułkowska Agnieszka /Nowak/
27-09-2008
Szynkielów 
*
*1981 Wieluń 

Więcej
607Surma Józef
Surma Stanisława /Aleksandrowicz/

 
*1883 Borki
*16-06-1893 Bębnów 
+1967 Borki
+12-1968 Borki /Osjaków/
Więcej
608Surma Kazimierz
Surma Kazimiera /Rabikowska/

 
*1931
+08-2009
+
Więcej
609Surma Kazimierz
Surma Kazimiera /Rabikowska/

 
*03-01-1921 Bębnów
+ /Osjaków/
Więcej
610Szczygłowski Zdzisław
Szczygłowska Danuta /Ochocka/
02-01-1982
 
*1955 Wrocław
*1958 Bębnów 

Więcej
611Szeliga Kazimierz
Szeliga Stefania /Surma/
18-10-1989
Raszkowice 
*
*1927 Bębnów 

Więcej
612Szewczyk Czesław
Szewczyk Franciszka /Bazela/

 
*1920
*1925 
+1996
+1989
Więcej
613Szewczyk Henryk
Szewczyk Alicja / /

 
*

Więcej
614Szewczyk Marek
Szewczyk Jolanta / /

 
*

Więcej
615Szyc Jerzy
Szyc Hanna /Panasiuk/

 
*1940
*1940 

Więcej
616Szyc Krzysztof
Szyc Agnieszka /Nowak/

 
*1973
*1978 

Więcej
617Szymański Edward
Szymańska Janina /Dziembór/

 
*22-08-1932 Brześć Litewska
*15-02-1929 Piotrów k. Sulejowa 
+22-11-1989 Stargard Szczeciński
+2012
Więcej
618Szymański Jakub
Szymańska Agnieszka /Nowak/

 
*1838 Walków
*1839 Walków 

Więcej
619Szymański Stanisław
Szymańska Zofia /Żelek/

 
*1949 Grabowo
*1953 

Więcej
620Szymczyk Tomasz
Kleczaj Beata /Mak/

 
*
*1975 

Więcej
621Ściborek
Stychno Barbara /Białecka/

 
*

Więcej
622Ślawski Piotr
Ślawska Marianna /Aleksandrowicz/
19-09-1893
Lututów 
*1870 Niemojew
*14-09-1871 Popelina 
+18-10-1946 Popielina /Lututów/
+02-09-1949 Popielina
Więcej
623Ślawski Wincenty
Ślawska Honorata /Jędrasik/

 
*
*1924 Łódź 
+
+02-06-2014 Łódź /Łódź - cmentarz Na Dołach/
Więcej
624Ślawski Witold Grzegorz
Ślawska Danuta /Kicińska/

 
*1948

Więcej
625Ślusarek Błażej
Ślusarek Marianna /Kłys/
23-11-1920
Osjaków 
*1893 Raducki Fokwark
*1900 Raducki Fokwark 
+ /Osjaków/
+ /Osjaków/
Więcej
626Świadek Edward
Świadek Teresa /Mądraszek/

 
*1948 Krosno Odrzańskie
*1951 Maszewo 

Więcej
627Świat Antoni
Świat Marianna /Mak/

 
*
*1893 
+ Dymek
+
Więcej
628Światłowski Jacek
Światłowska Zofia /Marczak/

 
*
*1962 

Więcej
629Świątek Roch
Świątek Franciszka /Aleksandrowicz/
28-09-1892
Brzeźnio 
*1866 Ostrów
*28-09-1867 Borowiska 
+
+
Więcej
630Tarczewski Paweł
Tarczewska Beata /Baturo/

 
*1979 Krosno Odrzańskie
*1979 Krosno Odrzańskie 

Więcej
631Telega Zdzisław
Telega Stanisława /Bazela/
08-05-1957
Łódź 
*1925
*1936 Francja  
+2003
Więcej
632Tokarczyk Stanisław
Tokarczyk Eugenia /Aleksandrowicz/

 
*1927
*11-1928 Bębnów 

+17-07-1982
Więcej
633Tokarek Jan
Tokarek Ewa /Sołtysiak/

 
*30-04-1934 Konopnica
*24-05-1939 Konopnica 
+24-06-2000 Sieradz /Konopnica/
+09-04-2013 Konopnica /Konopnica/
Więcej
634Tokarek Roman
Tokarek Marzena /Mak/

 
*1964
*1967 

Więcej
635Tokarski Józef
Karczewska Irena

 
*
*1954 

+30-12-2010 /Czernice/
Więcej
636Tokarski Leon
Tokarska Józefa /Domagała/
11-06-1935
Osjaków 
*1914 Osjaków
*07-06-1910 Czernice 

+
Więcej
637Tokarski Stanisław
Tokarska Jadwiga /Nowaczyk/
16-02-1946
Osjaków 
*
*1926 Dolina Czernicka 

Więcej
638Tomczyk Zbigniew Krzysztof
Tomczyk Krystyna Irena /Ochocka/
22-10-1977
Konopnica 
*
*1956 
+23-05-2007 Wrocław
Więcej
639Torczyński Janusz
Torczyńska Ilona /Zienterska/

 
*1970
*1975 

Więcej
640Trębacz Tomasz
Trębacz Władysława /Nowak/

 
*

+2002
Więcej
641Trunk Marcus
Trunk Bettina /Bischoff/

 
*1967
*1972 Singen 

Więcej
642Truszczyński Artur
Truszczyńska Marta Anna
27-08-2011
Konstantynów Łódzki 
*1988
*1988 Wrocław 

Więcej
643Truszczyński Zbigniew /Nogaj/
Truszczyńska Anna

 
*1963 Wieluń

Więcej
644Tur Mariusz
Tur Marlena /Gałecka/

 
*1974
*1980 Sokołów Podlaski 

Więcej
645Tur Stanisław
Tur Grażyna /Stępień/

 
*
*1952 Nowogrodziec 

Więcej
646Typek Jarosław
Typek Magdalena /Jaszczyk/

 
*1973
*1975 

Więcej
647Typek Zbigniew
Typek Sylena /Aleksandrowicz/

 
*02-08-1944
*1948 
+07-06-1996 Sieradz /Sieradz/
Więcej
648Uciński Krzysztof
Ucińska Ewa /Napieraj/

 
*
*1977 

Więcej
649Urbaniak Antoni
Urbaniak Franciszka /Pilarek/

 
*
*27-06-1890 Szynkielów 
+ /Szynkielów/
+ /Szynkielów/
Więcej
650Urbaniak Arkadiusz
Urbaniak Anna

 
*

Więcej
651Urbaniak Czesław
Urbaniak Stanisława

 
*
*1923 

Więcej
652Urbaniak Feliks
Urbaniak Agnieszka

 
*

Więcej
653Urbaniak Franciszek
Urbaniak Helena /Karczewska/

 
*
+ Szynkielów /Osjaków/
+ Szynkielów /Osjaków/
Więcej
654Urbaniak Henryk
Urbaniak Danuta /Dawidziak/

 
*1943 Szynkielów

Więcej
655Urbaniak Jan
Urbaniak Jadwiga /Pilarek/
26-01-1879
Osjaków 
*1858 Szynkielów
*1858 Szynkielów 
+
+
Więcej
656Urbaniak Janusz
Urbaniak Gabriela /Florczak/

 
*1956

Więcej
657Urbaniak Józef
Urbaniak Kazimiera /Pietralczyk/

 
*19-05-1919 Szynkielów
* Szynkielów 
+ /Szynkielów/
+ /Szynkielów/
Więcej
658Urbaniak Józef
Urbaniak Teofila /Rzepecka/

 
*14-01-1913 Szynkielów
*04-01-1918 Szynkielów 
+24-04-2005 Szynkielów /Szynkielów/
+14-02-1993 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
659Urbaniak Kacper
Urbaniak Wiktoria /Pilarek/

 
*1814 Szynkielów
*01-12-1838 Szynkielów 
+
+
Więcej
660Urbaniak Krzysztof
Urbaniak Janina /Zając/

 
*1952

Więcej
661Urbaniak Mariusz
Urbaniak Marzena /Paczkowska/
19-09-1992
Płoty 
*1970 Płoty

Więcej
662Urbaniak Ryszard
Urbaniak Genowefa /Gruszczyńska/

 
*1947 Zimnica
*1949 Szynkielów 

Więcej
663Urbaniak Zygmunt
Urbaniak Małgorzata /Pomykała/

 
*1950 Szynkielów

Więcej
664Waite Samuel
Waite Beata /Lewandowicz/
12-08-2013
 
*1983
*1982 Łask 

Więcej
665Walasik Szymon
Walasik Marianna /Pilarek/
14-11-1865
Osjaków 
* Szynkielów
*1849 Szynkielów 
+
+
Więcej
666Walaszczyk Franciszek
Walaszczyk Helena /Surma/

 
*
*1914 
+
+1973 Wieluń /Osjaków/
Więcej
667Walenciak Adam
Walenciak Monika /Świadek/

 
*1974 Krosno Odrzańskie
*1976 Krosno Odrzańskie 

Więcej
668Walkowiak Adam
Walkowiak Marianna /Aleksandrowicz/
07-02-1928
Osjaków 
*1858 Raduczyce
*18-08-1883 Bębnów 
+
+18-03-1970 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
669Walkowiak Zbigniew
Walkowiak Kamila /Kidawska/

 
*1978 Wieluń
*1982 Wieluń 

Więcej
670Waloszczyk Franciszek
Waloszczyk Katarzyna /Żuber/
05-05-1920
Osjaków 
*1888 Chorzyna
*20-06-1892 Strobin 
+
+
Więcej
671Waloszczyk Józef
Waloszczyk Marianna /Pabisiak/
26-08-1951
Konopnica 
*1925 Strobin

Więcej
672Wasilewski Roman
Kolasińska Leokadia

 
*
*1951 

Więcej
673Wawrzyniak Maciej
Wawrzyniak Anna /Kolanek/

 
*
*1970 

Więcej
674Wieczerzak Piotr
Wieczerzak Magdalena /Szczygłowska/
02-05-2006
 
*1981 Wrocław
*1982 

Więcej
675Wierzchowski Mikołaj
Wierzchowska Helena /Aleksandrowicz/

 
*
*04-10-1899 Borowiska 

+
Więcej
676Wika Grzegorz
Wika Anna /Muzeja/

 
*1960
*1964 Wieluń 

Więcej
677Wilczaszek Kazimierz
Wilczaszek Janina /Sikora/

 
*

Więcej
678Wilczaszek Leszek
Wilczaszek Magdalena / /

 
*

Więcej
679Wilczyński Jarosław
Siemińska Elżbieta /Bazela/

 
*

Więcej
680Witczak Mariusz
Witczak Beata Katarzyna /Białecka/
03-05-2008
Konopnica 
*1978
*1979 Wieluń 

Więcej
681Witkowski Mirosław
Witkowska Agata /Czernuszewicz/

 
*
*1972 

Więcej
682Wodziński Marcin
Kwak Rozalia /Kubiaczyk/
26-05-1848
Osjaków 
*1823 Strobin
*18-08-1826 Walków 
+03-06-1855 Walków /Osjaków/
+
Więcej
683Wojdyła Mateusz
Wojdyła Małgorzata /Nowak/
15-11-1846
Osjaków 
*1823 Strobin
*06-07-1827 
+
+01-03-1858 Walków /Osjaków/
Więcej
684Wojewoda Tomasz
Wojewoda Marianna /Nowak/
07-01-1904
Szynkielów 
*1882 Biesiec
*05-07-1886 
+
+
Więcej
685Wolny Adam
Szuber-wolny Ludmiła Elżbieta /Szuber/

 
*
*1966 Bytom 

Więcej
686Wolny Tadeusz
Wolny Sabina /Ochocka/

 
*
*1937 Bębnów 

Więcej
687Wolny Zenon
Wolny Maria /Tokarczyk/

 
*
*1953 Wieluń 

Więcej
688Wołoszyn Dariusz
Wołoszyn Agnieszka /Stępień/

 
*
*1982 

Więcej
689Woźniak Grzegorz
Woźniak Jolanta /Mądraszek/

 
*1974 Krosno Odrzańskie
*1976 Krosno Odrzańskie 

Więcej
690Wójciak
Wójciak Magdalena /Nowak/
24-07-2010
Szynkielów 
*
*1987 

Więcej
691Wójcikowski Stanisław /Wójcik/
Wójcikowska Helena /Ślusarek/

 
* Raducki Fokwark
+
+
Więcej
692Wójt Sylwester
Wójt Milena Liliana /Zienterska/
25-09-2010
Ostrówek 
*
*1983 Wieluń 

Więcej
693Wronka Łukasz
Kowalczyk Malwina
05-03-2011
Widawa 
*
*1985 Łask 

Więcej
694Wycech Bogusław
Wycech Aleksandra /Sekieta/

 
*24-06-1937 Wilczogęby
*1938 Nowa Wieś 
+23-08-1998 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
Więcej
695Wycech Janusz
Wycech Ewa /Karlikowska/

 
*1961 Wrocław
*1961 Wrocław 

Więcej
696Zagórny Kazimierz
Zagórna Ewa /Nowaczyk/
20-02-1960
Osjaków 
*
*1923 Czernice 

Więcej
697Zduńczyk Andrzej
Majerczak Krystyna /Danielik/

 
*16-06-1946 Szonów
*1950 Paskrzyn 
+1989 Kędzierzyn Koźle
Więcej
698Zduńczyk Tomasz
Zduńczyk Magdalena /Wróbel/

 
*1981 Kędzierzyn Koźle
*1985 Kędzierzyn Koźle 

Więcej
699Zemsta Edward
Kosek Janina /Nowak/
11-02-1954
Gdańsk 
*1900
*1918 Borki 
+1960
Więcej
700Zienterski Andrzej
Zienterska Grażyna /Nawrot/

 
*1967
*1966 

Więcej
701Zienterski Arkadiusz
Zienterska Krystyna
1978
 
* Szynkielów

Więcej
702Zienterski Dionizy
Zienterska Irena /Nawrocka/

 
*1953 Szynkielów
*1953 

Więcej
703Zienterski Jan
Zienterska Jolanta /Kolanek/

 
*1967
*1975 

Więcej
704Zienterski Rafał
Zienterska Beata /Juszczak/
15-01-2005
Godynice 
*1980

Więcej
705Zienterski Robert
Zienterska Katarzyna /Gruszczyńska/

 
*1976

Więcej
706Zienterski Sławomir
Zienterska Lucyna /Cłapa/

 
*1938
*1941 

Więcej
707Zienterski Stanisław
Zienterska Natalia /Nowak/

 
*1927 Głuchów
*14-07-1928 Szynkielów 

+31-12-2007 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
708Zienterski Sylwester
Zienterska Lidia

 
*1960
+31-05-2015 Wola Rudlicka /Ostrówek/
Więcej
709Żuber Jan
Żuber Marianna /Janus/
18-11-1924
Kiełczygłów 
*03-06-1896 Strobin
+
Więcej
710Żuber Mateusz
Żuber Magdalena /Byczak/
30-10-1890
Osjaków 
*1868 Strobin
*18-05-1861 Bębnów 
+ Strobin /Osjaków/
+16-06-1899 Strobin
Więcej
711Żuber Mateusz
Żuber Marianna /Nowak/
26-01-1899
Strobin 
*1877 Strobin
*22-05-1871 Strobin 
+
+
Więcej
712Żuberek Jakub
Żuberek Marianna /Kubiaczyk/
10-11-1861
Osjaków 
*1832 Strobin
*17-08-1839 Walków 
+
+
Więcej
713Żuberek Józef
Żuberek Helena /Aleksandrowicz/

 
*
* Bębnów 

+ /Szynkielów/
Więcej
714Żurawski
Żurawska Maria /Korytek/

 
*
*1930 Czernice 

+ Konopnica /Czernice/
Więcej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl